Онлайн казино Реклама азартних закладів: КРАІЛ внесла зміни з 2 жовтня 2023 року

Реклама азартних закладів: КРАІЛ внесла зміни з 2 жовтня 2023 року

Дата створення: 05.09.2023

Дата оновлення: 05.09.2023

Steve Bittenbender

Автор сайту

Починаючи з 2 жовтня 2023 року, реклама азартних ігор в Україні зазнає суттєвих змін, відзначених Комісією з регулювання азартних ігор. Ця дата відзначає початок дії важливих поправок до Закону України “Про рекламу”. Однією із ключових тем цих змін стає питання, де і коли можна проводити рекламу торговельних марок та інших позначень, пов’язаних із азартними іграми.

Запроваджені обмеження на розповсюдження реклами азартних ігор відображаються на різних медійних платформах та форматах:

  1. В лінійних аудіовізуальних і аудіальних медіа рекламу азартних ігор заборонено від 6 години ранку до 23 години вечора.
  2. Заборонено розміщувати рекламу азартних ігор у наукових, науково-популярних, навчальних, громадсько-політичних, довідкових, літературно-художніх виданнях, виданнях для дітей та юнацтва, за винятком спеціалізованих видань, присвячених азартним іграм.
  3. За новими правилами, реклама азартних ігор заборонена в усіх друкованих медіа, окрім спеціалізованих видань, що спеціалізуються на цій темі.
  4. Також, реклама азартних ігор не може бути розміщена на зовнішніх і внутрішніх поверхнях транспортних засобів та метрополітену, а також за допомогою засобів зовнішньої реклами.
  5. Заборонено проводити рекламу азартних ігор на товарах, які в основному призначені для осіб, які ще не досягли 21-річного віку, включаючи одяг.
  6. Важливим обмеженням є також заборона реклами азартних ігор в місцях проведення розважальних, театрально-концертних, спортивних та інших подій для осіб, які не досягли 21-річного віку.

Ці зміни в регулюванні реклами азартних ігор спрямовані на захист молоді та громадського здоров’я і відображають важливий крок в роботі з азартними іграми в Україні.

Steve Bittenbender
Автор сайту
Стів Біттенбендер є доволі впізнаваною людиною в своїх кругах. Займається він репортерством вже близько 20 років і є професіоналом у своїй справі.
Показати більше